Biela a drevo: Kombinácia, ktorá sa vám nezunuje

Žltá, červená, čierna či oranžová? Akej farby má byť obklad vo vašej kúpeľni? Náš víťaz je jasný. Kombinácia bielej farby a dreva alebo dreveného obkladu. Nehovoríme však len o čistej bielej. Jestvujú jej teplé i studené tóny. Slonovinová, béžová, žltkastá, prípadne biela farba s nádychom do modra či siva. Biela opticky rozširuje malý priestor. Jej sterilnosť sa mení na útulnosť ihneď ako ju skombinujte s teplým drevom.

Pozrite si 5 inšpirácií, v ktorých vyhráva biela farba a jej odtiene v kombinácii s dreveným obkladom alebo drevom.

Rako – Base

O pozitívach bielej farby v kúpeľni vedia aj dizajnéri obľúbenej českej značky RAKO. V rámci série BASE ponúkajú obklad v dvoch farebných variantoch, a to slonovinová kosť a svetlo béžová. Rovnako sú k dispozícii dva rozmery – 30 x 60 cm a 30 x 90 cm. Biely obklad v jemnom reliéfe je použitý v návrhu na podlahu. Po obvode kúpeľne dopĺňa bielu farbu výrazná reliéfna dekorácia v dizajne dreva. Matný povrch keramického dekoru je jednoduchší na údržbu v porovnaní s drevom.

Pozrite si obklady a dlažby do kúpeľne zo série Rako Base

Marazzi – Materika

Veľkoformátový obklad v matnom prevedení s jemným reliéfnym povrchom príjemným na dotyk. Je skvelé skombinovať ho s menším formátom dlažby s imitáciou dreva. Vo väzbe rybia kosť, ktorá pripomína parkety je vhodný do kúpeľne, kuchyne i obývacích miestností.

Pozrite si obklady a dlažby do kúpeľne zo série Marazzi Materika

KS Line – Biely Program

Biele obklady v rôznych formátoch v lesklom aj matnom prevedení sú vhodné nielen do kúpeľne. Priestor vedia opticky zväčšiť aj v kuchyni, na chodbách či v obývacích halách. Široké využitie bielych obkladov demonštruje aj táto vizualizácia. Skvele ho dopĺňa drevené obloženie stien s príjemnou kresbou dreva.

Pozrite si obklady a dlažby do kúpeľne zo série KS Line – Biely Program

Marazzi – Color Code

Milujete minimalizmus? Doplňte jednotné bledé farby obkladu Color Code v lesklom a saténovom povrchu drevenými doplnkami. Kolekcia od talianskej značky Marazzi vdýchne do vašej škandinávskej kúpeľne eleganciu a jemnosť. Obklady nie sú rušené farebnými vzormi, vyberáte si mozaiku a dekoračný obklad z troch odtieňov.

Marazzi – Hello

Drevená pracovná doska tvorí základný prvok v tejto vizualizácii. Doplnená je obkladmi Hello od talianskej značky Marazzi s lesklým povrchom a diamantovou štruktúrou. Na predajniach sú dostupné obklady v rozmeroch 7,5 x 15 mm vo farbách biela, šedá, béžová a čierna. Nesmrteľná kombinácia dreva s bielou farbou bude svedčiť aj vašej kuchyni.

Pozrite si obklady a dlažby do kúpeľne zo série Marazzi Hello

Ešte stále sa pýtate, či biela a drevo je tá správna kombinácia? Áno, je. V našich dvoch špecializovaných predajniach vám obchodníci radi pomôžu vybrať tie správne odtiene bielej. Poradia ako ich nakombinovať s drevenými prvkami tak, aby sa vám vaša kúpeľňa či kuchyňa nezunovala.

Kontaktuje nás, radi vám pomôžeme s realizáciou priestorov Vašich snov 🙂

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram