Inšpirujte sa najnovšími trendmi z výstavy Cersaie 2022

90 000 účastníkov, my medzi nimi. Ani tento rok sme si nenechali ujsť medzinárodnú výstavu Cersaie v talianskej Bologni. Ako vždy bola plná prekvapení, noviniek a inšpirácií. A my vám ich všetky prinesieme v Katalógu 2023.

Teraz si ukážme aspoň tie najväčšie trendy.

Nadčasový mramor

Prvky mramoru priniesla väčšina značiek a výrobcov. V rôznych motívoch a farebných kombináciách. Značka ABK vystavila mramorové dlažby v netypických formátoch. Ecoceramic zase v netypických farbách. Mramor je stále srdcovkou vo svete dizajnu a my sme radi.

Minimalistický industrializmus

Minimalizmus je pretrvávajúcou budúcnosťou interiérového dizajnu a aj tu to bolo vidieť. Taliansky výrobca Kronos nás zaujal výstavou produktov, ktoré boli jednoduché a svojim spôsobom aj trochu tvrdé a nebojácne. Stavili na čisté línie a štipku industrializmu.

Kontrastné kombinácie

Veľmi obľúbenou novinkou je kombinácia jednofarebných dlažieb so vzorovanými. Netreba sa báť ani kombinácie materiálov. Napríklad dreva a naozaj odvážnych vzorov. Príkladom išla značka Marazzi, ktorá ako vždy dominuje na rebríčku noviniek.

Nepredvídateľná Mutina

Výrobca dizajnérskych obkladov a dlažieb Mutina opäť nesklamala. Nielen, že má zásobu noviniek, ktoré vám vyrazia dych, potrpela si aj na úplne nové výstavné priestory. Showroom sa odlišoval od ostatných presne tak, ako aj výrobky samotné.

Aj tento rok výstavy bol pre nás zážitkom. Dúfame, že aj pre vás. Zaujali vás najnovšie trendy? Ak hľadáte materiál, ktorý by do vášho domova priniesol nový vánok, navštívte nás v našich showroomoch. Sme inšpirovaní a pripravení vám so všetkým poradiť.

Tešíme sa na vás !

Kontaktujte nás

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram