Nový katalóg v číslach: 600 strán · 50 značiek · 19% zľava

Ak ste fanúšikom neutrálnych farieb alebo industriálneho štýlu, čítajte ďalej. Nový katalóg 2019 ponúka 600 strán inšpirácií a 50 značiek obkladov či dlažieb. Aby ste sa nestratili, ponúkame vám náš výber.

Pozrite si celý katalóg na internete
Objednajte si tlačený katalóg ZADARMO

1. Hrúbka 2 cm

Dlažba Downtown 20 je hrubá 2 cm a vhodná do extrémne zaťažených priestorov. Ideálna do exteriéru, na podnikové či záhradné terasy, do showroomov a predajní. Ponúkame ju v nenápadnej sivej farbe vo formáte 60×60 cm.

2. Netradičná tkanina

Obklad evokujúci melírovanú tkaninu vnesie do vašej jednoduchej kúpeľne zaujímavý prvok. Kombináciou obkladu a mozaiky vytvoríte dokonalú kúpeľňu.

3. Black&White

Na prvý pohľad čierno-biela klasika, s ktorou nič nepokazíte. Dekoračné prvky, nerezové listely a výrazne lesklý povrch obkladu Ceramika Color – Java však menia pohľad na vec. Prinášajú nekonečné kombinácie uloženia týchto prvkov a spôsobujú „wow“ efekt.

4. Industrial

Jednoduché a čisté línie, dlažba v sivej a šedej farbe, ktorá ťa neomrzí. Široké využitie dlažby Ceramika Color Spectre 20 s matným povrchom poteší predovšetkým minimalistov. Využitie má v interiéri i exteriéri.

5. Zelený relax

Ak je pre vás čisto biela kúpeľňa nuda, vyberte si sériu Snow Glossy. V nej dizajnéri značky Ceramika Color pripravili exkluzívne dekorovanie v sklenenom prevedení. Zelené listy prinesú do vašej kúpeľne kúsok prírody, harmónie a pokoja. Zapáľte si sviečky a relaxujte.

6. Hexagon

Unikátny šesťuholníkový tvar je vkusnou náhradou drobnej mozaiky používanej na spestrenie jednoliatych obkladov. Hexagon v kombinácii so sivou dlažbou nenaruší kompozíciu pokojného bývania.

7. Príroda na dosah

Béžová, hnedá a biela. Podlaha Marazzi Rocking 20 vynikne vo veľkej vstupnej hale, ale aj pri bazéne. Inšpiráciu pri jej tvorbe čerpali z prírodného kameňa a jeho variability. Vďaka svojej hrúbke 2 cm ju môžeme zaradiť do kategórie extrémne odolných dlažieb.

8. Kov

Architekti sa nechávajú v sérii Mineral inšpirovať koróziou a patinou. V rôznych odtieňoch a leskoch je určená do moderných minimalistických interiérov.

9. Elegancia

Dizajnéri v Porcelaingres navrhli dlažbu, v ktorej kombinujú prírodnú krásu kameňa a luxusný nádych mramoru. Výsledkom je Royal Stone – séria dlažieb, ktoré dodajú priestoru majestátny a odvážny vzhľad.

Na všetky novinky z katalógu 2019 vám poskytujeme 19% zľavu. Ak si chcete nový katalóg prelistovať v pohodlí domova a pokojne sa rozhodnúť, ktorá kúpeľňa či obklad je pre vás vhodná, zabezpečíme to. Katalóg vám pošleme zdarma na vašu adresu. Alebo sa príďte presvedčiť a inšpirovať sami na predajňu v Žiline alebo v Bratislave. Tešíme sa.

Kontaktujte nás

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram