Podlaha, po ktorej budete chcieť kráčať

Funkčná a pekná. Dve základné vlastnosti podláh, ktoré naši zákazníci opakovane požadujú pri ich výbere. Venujte rozhodnutiu dostatok času, podlahu nebudete meniť za dva roky. Na úvod sa musíte rozhodnúť medzi drevom a keramikou. Drevo je teplé, no menej odolné. Keramika je trvácnejšia, no bez papúč vám bude chladno. Zlepšiť to viete podlahovým vykurovaním, ktoré je už v nových domoch či bytoch štandardom.

U nás vyhráva keramika. Ak ju uprednostňujete pred drevom aj vy, máme pre vás 3 tipy:

  1. Preverte si, aký je podklad, na ktorý sa bude nová dlažba umiestňovať. Obzvlášť pri rekonštrukciách starých domov vedia nerovnosti podkladu prekvapiť. Počítajte s ďalšími nákladmi na vyrovnanie a úpravu týchto nerovností.
  2. Pri voľbe množstva myslite na rezervu. Ak si zmeriate, koľko dlažby potrebujete, pripočítajte ešte cca 15%, v závislosti od členitosti priestoru. Pri neskoršom dokupovaní dlažby a prípadných opravách hrozí, že narazíte na mierne farebné odchýlky, prípadne sa daný model už nemusí vyrábať.
  3. Ak máte už výber vhodnej dlažby za sebou, nepokazte ju nesprávnym položením. Oslovte odborníkov, ktorí danej problematike rozumejú. Aby ste o dva roky nemuseli rekonštruovať zrekonštruované.

Ak práve prebieha vo vašej domácnosti výber podlahy, neobíďte našu aktuálnu ponuku zľavnených dlažieb. Vyberiete si.

Pozrite si aktuálny Akciový leták

100 odtieňov sivej

Sivá nie je fádna. Ponúka viacero odtieňov – strieborná, šedá, tmavá či bledá sivá. Stačí, ak ju v interiéri skombinujete s inými farbami a materiálmi, ktoré oživia celý priestor. Keramické podlahy sú odolné a nenáročné na údržbu. Svoje využitie nájdu v priestoroch s vyššou vlhkosťou ako napríklad kúpeľňa či vstupná chodba do domu. Mnoho značiek ponúka riešenie rovnako vhodné do interiéru i exteriéru.

Inšpirujte sa sériou Stark od značky Ceramika Color alebo sériou Rebel Outdoor od výrobcu RAKO.

Dlažba Rako – Rebel Outdoor

Drevo, ktoré nie je drevom

Ak vás stále láka drevo, no túžite po benefitoch, ktoré prináša keramika, je tu riešenie. Keramické podlahy v imitácii dreva. Odtieňov je mnoho – exotické tmavé drevo, bledý dub či breza, tmavá čerešňa. Stačí si vybrať.

Po podlahe, ktorú si vyberiete do vášho domu či bytu budete kráčať každý deň. Rozhodnite sa správne, na pobočkách našich predajní vám ochotne pomôžeme. Ozvite sa.

Kontaktujte nás

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram