Prezentácia katalógu 2022/23 bola o novinkách aj zábave

Nový katalóg potreboval poriadne predstavenie. Po dvoch rokoch pandémie sme sa preto rozhodli zorganizovať prezentáciu katalógu 2022/2023 so všetkým, čo k nej patrí. Spoločne s našimi obchodnými partnermi v hoteli Holiday Inn.

Uvítanie a prezentácia

Na našich hostí sme čakali s občerstvením a prípitkom, pripravení odprezentovať im to najlepšie, čo sa vo svete dizajnu deje. Detailne sme si prešli sekcie katalógu, poukázali na najobľúbenejšie série dlažieb a obkladov a rovnako tak sme si ukázali všetky nové.

Vysvetlili sme si princíp QR kódov, na ktorých sme katalóg stavali. Je vďaka nim možné naskenovať si výrobok a jednoducho sa dostať na stránku so všetkými doplnkovými informáciami a parametrami. QR kódy máme taktiež umiestnené v kójach v našich showroomoch.

Prebrali sme tiež aj marketingové možnosti či to, ako správne nasadiť dlažby a obklady a aké produkty pri tom používať.

Kreatívne prekvapenie

Z našich obchodných partnerov sa mohli na malú chvíľu stať umelci. Pripravili sme si kúsky dlažby, visiace pendulum s farbou a kreativita sa mohla činiť. Každý z partnerov si vytvoril svoj kúsok umenia, ktorý si mohli následne vziať so sebou ako pamiatku a dizajnovú dekoráciu do kancelárie.

Koniec dobrý, všetko dobré

V závere večera nechýbala voľná zábava s výborným jedlom, šampanským a živou hudbou. Všetci sme sa skvele zabavili a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné stretnutia. Aj touto cestou by sme radi poďakovali všetkým, ktorí tam boli s nami.

Náš najnovší katalóg 2022/2023 si môžete pozrieť aj online po kliknutí na linku. Tešiť sa na vás však budeme aj v našich showroomoch v Žiline, BratislaveLiptovskom Mikuláši.

Tešíme sa na vás !

Kontaktujte nás

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram