Relax na terase

Oddych po práci, príjemný letný večer, víkendové nič nerobenie – terasy sú miestom dokonalého odpočinku. Ak ste jedným zo šťastlivcov a vaše bývanie terasu má, užite si ju na maximum!

Čo všetko potrebujete k ideálnej terase?

Perfektné miesto na posedenie s priateľmi, rodinou alebo naopak tiché zákutie? Pre každého je terasa niečim iným. Ak máte možnosť, investujte do nábytku a silných materiálov, ktoré sú útulné, pohodlné a funkčné.

Perfektný materiál

Vybrať si vhodný materiál doplnkov, ktoré robia terasu dokonalou je náročné. Podlaha je jedným z najdôležitejších prvkov. Keramická dlažba imituje rôzne materiály, Ceramika Color – Spectre 20 a Porcelaingers – Urban 20 sú vhodnou voľbou, nakoľko ich povrch je na nerozoznanie od prírodných materiálov.

Máte blízko ku starodávnému štýlu? Dlažba KS Line – Castello pripomína staré podlahy z lámaného dreva. Rustikálny štýl dodá vašej terase šmrnc.

Marazzi – Plaster 20 s atraktívnym povrchom, výbornými technickými vlastnosťami, jednoduchou údržbou a odolnosťou proti lomu je určená pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Ak sa prikláňate k minimalizmu, glazovaná dlažba Ströher – Epos vám dotvorí ideálny priestor.

Vhodný nábytok

Ak si chcete svoju terasu naplno užiť, investujte do pohodlného nábytku. Čas, ktorý tu trávíme zbožňujeme, preto je dôležité vybrať správne doplnky. Lavice, gauč, hojdačka sú skvelou voľbou.

Rastliny

Príroda svojimi farbami a vôňou dodá život každému priestoru. Vyberte si rastliny prispôsobené danej klíme a starostlivosti, ktorú im dokážete venovať.

Kúsok osobnosti

Nezáleží na veľkosti alebo počte doplnkov, ktoré na terase máte. Najdôležitejšie je vytvoriť miesto, kde dokážeme úplne vypnúť a úživať si relax. Dajte svojej terase kúsok seba. Sviečky, pestré farby, vázy. Je to priestor, ktorý si môžete dekorovať podľa svojej chuti. Vybláznite sa na ňom.

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram