Trendy na rok 2019. Poznáte ich?

Štýl, dizajn, hodnota. Tri rozhodujúce faktory, ktoré zohrávajú úlohu pri výbere keramických obkladov a dlažieb. Keramika vydrží večnosť, preto mnohí z nás volia túto možnosť. Veľké formáty, verné imitácie materiálov ako mramor, betón a drevo sú ťahúňmi nadchádzajúceho roku. My sa odvážime tvrdiť, že tieto novinky zároveň predstavujú klasiku, ktorá neomrzí.

Plánujete v budúcom roku zariaďovať novú kúpeľňu prípadne renovovať staršiu? Prezrite si trendy, ktoré ovládnu rok 2019. Niektoré z nich boli prezentované aj na medzinárodnej výstave CERESAIE 2018.

ABK

Estetika a kvalita, ktorá udáva trendy v oblasti keramických obkladov a dlažieb. Série značky ABK dokonale imitujú materiály ako drevo, kameň živica či betón. Od moderných dizajnov cez jednoduchú prirodzenosť až po rustikálne obklady. Produkty značky ABK sú vhodné do akéhokoľvek priestoru.

Obklady a dlažby ABK

Marazzi

Moderné využitie v interiéri a exteriéri. Aktuálna novinka značky je séria Grande, ktorá využíva veľké formáty pripomínajúce prírodné materiály. Kameň, mramor, kov, betón – odolné materiály, ktoré dodajú komerčným či obytným priestorom sofistikovaný efekt.

Obklady a dlažby Marazzi

Casalgrande Padana

Značka reprezentujúca modernosť, originálnosť a výnimočnosť. Do svojich sérií aplikuje aktuálne trendy zo sveta keramiky. Materiály majú vynikajúce technické vlastnosti a estetickú kvalitu. Dlažba je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie.

Obklady a dlažby Casalgrande Padana

Kronos

Jednoduchosť a elegancia. K tomu efekt jedinečnosti z nedokonalostí. Tento novodobý japonský trend WABI-SABI si osvojila talianska značka Kronos. Charakteristickými črtami sú materiály imitujúce kameň, drevo, porfyr. Pre produkty je typické vyzdvihnutie detailov, ktoré simulujú prirodzené známky spôsobené časom. Každá nepravidelnosť a nedokonalosť je odrazom jedinečnosti a krásy.

Saloni

Minimalistický vzhľad, ktorý neomrzí. Značka reprezentujúca klasiku. Séria Industrial je inšpirovaná metalom, ktorý dodá vašej kúpeľni či inému priestoru priemyselný šmrnc. Séria Saloni Intro využíva aktuálny trend veľkoformátových obkladov v dizajne kameňa. Obľúbenosť oboch sérií potvrdzuje, že Saloni je značka, ktorá vyhovie vkusu každého zákazníka.

Ariostea

Podlahy a obklady imitujúce mramor, drevo a kameň. Prinášajú pokoj a eleganciu do vášho domova. Vonkajšie a vnútorné riešenia prostredníctvom veľkých formátov sú vhodné do kuchyne, kúpeľne, chodby a ostatných priestorov.

Chcete vedieť viac o najnovších trendoch zo sveta keramických dlažieb a obkladov? Radi vám pomôžeme vo výbere dokonalej keramiky pre váš interiér či exteriér.

Kontaktujte nás

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram