Vlna novej inšpirácie a trendov z výstavy CERSAIE 2021

15 výstavných hál, 150 000 metrov štvorcových, stovky vystavených materiálov. O tom bola medzinárodná výstava Cersaie 2021, na ktorej sme ani tento rok nechýbali. Bologna nás opäť inšpirovala a nevieme sa dočkať na nové materiály, ktoré pre vás zaradíme do katalógu pre rok 2022.

Vlna novej inšpirácie a trendov z výstavy CERSAIE 2021

Bezpečnosť na prvom mieste

Na výstavu zavítalo viac ako 112 000 účastníkov. Všetko prebehlo bez najmenších problémov a cítili sme sa bezpečne. Po dôkladnej kontrole Greenpassov pri vstupe sme sa presunuli do výstavných hál. Zahájili sme pracovné stretnutia s veľkými značkami, s ktorými dlhodobo spolupracujeme a ktoré prinášajú najmodernejšie trendy.

Návrat k prírode

Prírodné a jungle motívy sú opäť súčasťou najnovších trendov v obkladoch. Kombinácie nových vkusných vzorov a pastelových farieb pôsobili ako balzam na dušu. Dlažby z dokonalých napodobenín mramoru a kameňa s nimi nádherne kontrastujú. Trendové sú veľké formáty, ktoré zaručujú jednoduchú údržbu a skvelý dizajn.

Gresové varné dosky

Gresové dlažby už poznáte. Sú vysoko odolné voči okolitým vplyvom, ľahko udržiavateľné a praktické. Novinkou na trhu sú aj varné dosky a drezy z gresových materiálov. Varná doska vydrží nápor každodenného varenia, ľahko sa čistí a odoláva poškodeniu. Navyše vyzerajú skvelo.

Moderné terazzo

Kedysi hlavne exteriérová záležitosť dnes po novom dotvára interiéry. Terazzo je prírodný materiál z mramoru. Je kvalitný a odolný voči poškodeniu. Kombinuje škvrnité kompozitné materiály z prírodných kameňov či úlomkov iných prvkov, vo veľkých formátoch pôsobí naozaj fenomenálne. Dizajnéri top značiek ako ABK, MARAZZI, CASALGRANDE PADANA, či ARIOSTEA sa postarali o inšpiratívnu prezentáciu nových materiálov.

Dych berúca Mutina

Umelecký projekt MUTINA predstavil novinky za účasti svetoznámych dizajnérov Patricia Urquiola a súrodencov Ronan & Erwan Bouroullec. Ich vášeň pre umenie a dizajn je cítiť aj pri predstavených novinkách. Milovníci dizajnu a funkčných kúskov sa rozhodne majú na čo tešiť.

Výstavu sme zakončili na grandióznej MARAZZI party v Palazzo Ducale Sassuolo pre najväčších zákazníkov z celého sveta, medzi ktorými sme nemohli chýbať!

Zaujali vás nové inšpirácie a trendy? Ak hľadáte materiál, ktorý by do vášho domova priniesol nový vánok, navštívte nás v našich showroomoch. Po výstave CERSAIE 2021 sršíme inšpiráciou a radi vám pomôžeme s výberom tých najvhodnejších materiálov.

Tešíme sa na vás !

Kontaktujte nás

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram