Tilezza

www.tilezza.com

Tam, kde sa stretáva high-tech s krásou prírody
TILEZZA je nový názov pre high-tech keramické obklady a dlažby Gres Porcellanato Rectified inšpirované krásou prírody, ktoré na vytvorenie krásneho životného priestoru vyžadujú iba vašu fantáziu.

Rektifikované dlaždice pre dokonalé vyváženie
Jednoduché usporiadanie dlaždíc TILEZZA s dokonalými hranami poskytuje hravý prirodzený vzhľad povrchu bez širokých spojov a opakovania. Vďaka rektifikačnej technológii je každá dlaždica TILEZZA rezaná na presnú veľkosť s jemnou úpravou hrán, takže je možné ich ukladať v dokonalom súvislom poradí.

Gres Porcellanato zaisťuje teplo a odolnosť
Dlaždice TILEZZA sú odolným riešením pre podlahové a stenové povrchy vášho okolia. Telo dlaždice je tvorené technológiou Gres Porcellanato, ktorá dlaždice vystavuje teplotám od 1 200 do 1 400 ° C, aby sa vytvorila kompaktná hmota. Preto sú dlaždice TILEZZA odporúčaným riešením pre systémy podlahového vykurovania a všetky povrchy vystavené výrazným teplotným zmenám.

Harmónia prémiovej kvality a prepracovaného dizajnu
TILEZZA bola vyvinutá ako súčasť každodenného obchodného života a domácností a poskytuje čaro každodenného luxusu. Preto sú povrchy dlaždíc TILEZZA špeciálne chránené a výnimočne odolné voči mechanickým účinkom, protišmykové, príjemné na dotyk a ľahko sa čistia a udržiavajú.

Život je všestranný, aj TILEZZA
Rovnako ako život, aj TILEZZA je farebná, spontánna, atraktívna a rozmanitá zároveň. Výberom dlaždíc môžete vyjadriť svoj štýl a vyskúšať slobodu prispôsobeného dizajnu. TILEZZA sa prispôsobuje modernej dynamike trhu a ponúka oboje: krásu aj kvalitu. Žiadny kompromis!

Tilezza - logo - obklady a dlažby

Ukážkové série obkladov a dlažieb