Farbou roka 2024 je odtieň Peach Fuzz. Inšpirujte sa jej jemnosťou aj vo svete obkladov a dlažieb

Farba v dizajne sprostredkúva emócie, vyvoláva spomienky, dáva predmetom aj priestorom náladu. Farbou roka 2024 sa podľa Pantone stal odtieň Peach Fuzz.

Odtieň je pozitívny, jemný a teplý. Čo farba predstavuje a ako vďaka nej dokážete premeniť chladný priestor na vaše obľúbené útočisko?

Farby podľa Pantone

Pantone, globálna autorita v oblasti farieb, už desaťročia ovplyvňuje dizajnové trendy v rôznych kreatívnych odvetviach. Každoročne vyhlasuje farbu roka. Výber farby odráža aktuálnu kultúrnu klímu a slúži ako smerodajný odtieň pre módu, dizajn a umenie.

Ako Pantone vyberá farbu roka?

Analyzuje celosvetové trendy. Odborníci z Pantone Color Institute zohľadňujú kultúrne, sociálne a politické vplyvy, ktoré formujú spoločnosť.

Farba 2024 vyjadruje potrebu súcitu a túžbu chcieť byť nablízku tým, ktorých máme radi. Do sveta, ktorý sa neustále mení a často nie je pozitívny, sa tento jemný odtieň snaží priniesť pohodlie a istotu.

Peach fuzz, farba roka 2024

Farba PANTONE 13-1023 Peach Fuzz predstavuje jemnosť medzi ružovou a oranžovou farbou. Pripomína západ slnka, navodzuje pocit lepšieho zajtrajška. Predstavuje pozitívny život tak, ako ho chceme žiť.

Inšpirácia od nás

Existuje mnoho podobných odtieňov medzi našimi produktmi, vďaka ktorým si vytvoríte útulné a teplé prostredie.

ABK WIDE&STYLE MINI

Vyberte si jednu alebo viac stien, ktoré obohatíte o príjemný broskyňový odtieň. Do miestnosti tak vnesiete teplú atmosféru. Toto sofistikované riešenie dobre dopĺňa iné farby aj minimalistický nábytok.

Skvelým riešením sú vzorované obklady WIDE&STYLE MINI.

Kúpte si ABK Wide&Style Mini na našom e-shope

MARAZZI CONFETTO

Broskyňový odtieň sa hodí do priestorov, ktoré majú dostatok prirodzeného svetla. Jeho jemné tóny dokážu vytvoriť otvorenú a vzdušnú atmosféru, vďaka čomu bude miestnosť presvetlená a príjemná. Vhodné sú na to kúpeľne s oknami, ktoré môžete doplniť o obklady Confetto od výrobcu Marazzi.

RAKO EASY

Dajte život menším miestnostiam. Užívajte si slnečné rána vo farebnej kúpeľni, ožite v presvetlenej kuchyni. Séria Easy od Rako vám prináša jemný broskyňový odtieň, ktorý ľahko skombinujete s inými farbami, ale tiež ozvláštnite minimalistické zariadenie.

Tento rok sa nesie v znamení pokoja, súcitu a pozitívneho myslenia. Premeňte váš domov na miesto, ktoré si zamilujete, a ktoré vás každý deň nabudí pozitívnou energiou. V dnešnom svete je to viac ako potrebné.

Viac produktov nájdete na našom e-shope, alebo navštívte naše showroomy. S výberom vám ochotne poradí náš vyškolený personál.

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram