Najnovšie trendy z výstavy CEVISAMA 2023

Výstava, kde sa pod jednou strechou zišlo až 847 značiek. Výstava prinášajúca novinky a inšpirácie z oblasti obkladov a dlažieb. Výstava, ktorú sme si nemohli nechať ujsť.

To je CEVISAMA 2023, ktorá prebiehala 27. februára až 3. marca v španielskej Valencii.

Aké trendy nás čakajú v tomto roku?

Prissmacer a kúzlo džungle

Výrobca na tohtoročnej výstave predstavil produkty s jemným 3D dekorovaním, neutrálnymi farbami a minimalistickými vzormi. Túto jednoduchosť vyrovnal výraznými obkladmi s tropickými motívmi. Nebojíme sa preto tvrdiť, že prírodné vzory naďalej figurujú v trendoch aj tento rok.

Pamesa, Tau a opotrebovaný kov

Medzi novinkami oboch výrobcov dominovali obklady s moderným vzhľadom opotrebovaného kovu. Za nás veľmi vkusný trend, ktorý definuje štýl a do interiéru vnáša jemnú dramatickosť.

Výrobca Tau nás tiež zaujal obkladmi s minimalistickým 3D dekorovaním, ktoré veľmi efektne zútulní a ozvláštni každú miestnosť. Za nás je to výborná voľba do kúpeľne.

Equipe a vkusný lesk

Španielsky výrobca sa nebojí lesku ani sýtych farieb. Svoje produkty prináša v malých formátoch, preto sa s nimi skvele dekorujú menšie plochy. Môžete tak oživiť kuchyňu či bar v reštaurácii. Zaujímavé pre nás boli tiež hand-made vyzerajúce obklady, ktoré sú štýlové a nadčasové.

Mramor, stálica medzi trendmi

Obklady s mramorom nechýbali takmer u žiadneho z vystavovateľov. Potvrdzuje to jeho nadčasovosť, štýl a univerzálnosť. Mramorové obklady v unikátnych farbách a prevedeniach sme mali možnosť vidieť napríklad u výrobcov STN, Exagres, Pamesa či Ecoceramic.

Ecoceramic, kráľ výstavy

Španielsky výrobca obkladov je nielen našim významným a najväčším dodávateľom produktov, ale postaral sa aj o nezabudnuteľný zážitok na tejto výstave. Nechýbalo pri tom ochutnávanie lokálnych dobrôt a mäsových výrobkov, skvelý výber produktových noviniek a originálny hudobný program.

Našu návštevu sme zakončili spoločne s Ecoceramic na španielskom futbalovom zápase. Rozhodne to boli dni plné pozitívnych dojmov, inšpirácie a zážitkov. Dúfame, že to bol zážitok aj pre vás, i keď možno len prostredníctvom blogu.

Navštívte nás

Zaujali vás najnovšie trendy? Ak hľadáte produkty, ktoré by do vášho domova priniesli nový vánok, navštívte nás v našich showroomoch. Sme inšpirovaní a pripravení vám s výberom poradiť.

Tešíme sa na vás !

Kontaktujte nás

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram