10 inšpirácií z nového katalógu

V novom katalógu 2019 vám prinášame 600 strán noviniek a inšpirácií. Nachádzajú sa v ňom kúpeľne, dlažby, podlahy, sanita i stavebná chémia. V prvej časti sme pre vás vybrali 10 noviniek, v ktorých si nájde svoju kúpeľňu minimalista i milovník kvetinových vzorov. Nech sa páči, inšpirujte sa!

Pozrite si celý katalóg na internete
Objednajte si tlačený katalóg ZADARMO

1. Biela je top

Biela kúpeľňa sa dlhodobo drží v rebríčku obľúbenosti kúpeľní na vrchných pozíciách. V kombinácii s drevenými prvkami evokuje čistotu a teplo. Práve to hľadáme v kúpeľni najčastejšie.

2. Drevo

Drevo alebo keramický obklad? Nekonečná otázka, na ktorú máme odpoveď. Dlažba vo farbách dreva vyhrievaná podlahovým kúrením spĺňa atribút tepla, odolnosti a pevnosti.

3. Majolika

Už názov série Play od spoločnosti ABK naznačuje hravosť. Inšpirovaná je cementovými a majolikovými vzormi. Ak hľadáte výrazný prvok, ktorý spestrí vašu rodinnú či hotelovú kúpeľňu, vyberajte.

4. Šedá

Tak neutrálna, až vám prirastie k srdcu. Sivá séria APPEAL je inšpirovaná kameňom. Výber z 3 odtieňov nechávame na vás.

5. Zemité farby

Jemné odtiene zemitých farieb zbožňuje značka Porcelaingres. Zemitá dlažba zo série Color Studio príjemne dopĺňa iné farby v interiéri, možno ich jednoducho skombinovať s inými materiálmi.

6. 3D obklad

Ak sa nechcete hrať s farbami, hrajte sa so štruktúrou. Obklady Ceramica Color – Struktury dokážu svojím dekoračným reliéfom priniesť nový rozmer vašej kúpeľni.

7. Ó, kvety

Kvety ako symbol slobody, lásky a energie. Kvetinové vzory buď milujete alebo vám nesedia. Alternatívou k výrazným kvetovaným vzorom je použitie geometrických tvarov. Vyberte si.

8. Luxusný mramor

Mramor je nadčasový a elegantný. Tiež drahý. Alternatívou je dlažba so vzhľadom mramoru. Zlatá farba použitá v sérii Grande Marble Look navodzuje pocit luxusu.

9. Teplo domova

Tri teplé odtiene dlažieb s matným povrchom prináša Marazzi Essay. Doplňte ho bielou alebo drevenou dlažbou a minimalistický domov je na svete.

10. Kameň

Reprodukcia typického talianskeho kameňa v podobe dlažby Ceppo di Gré. Ľahko si ho zameníš so žulou, pretože jeho kresbu dotvárajú „veľké“ kamene.

Na všetky novinky z katalógu 2019 aktuálne poskytujeme 19% zľavu. Využite možnosť zaslania katalógu zdarma priamo na vašu adresu a vyberte si z množstva kúpeľní či obkladov v pohodlí vášho domova. Inšpirujte sa na našich sociálnych sieťach, prípadne sa príďte poradiť priamo na predajňu do Žiliny či Bratislavy.

Kontaktujte nás

Sledujte nás! Každý týždeň vám prinášame nové zaujímavosti.

FacebookInstagram